Er du interesseret i at forhandle LULU?

Du kan komme i kontakt med os ved at skrive til love@lulucopenhagen.com
Vi svarer så hurtigt vi kan indenfor normal arbejdstid. 

Danmark

Guru Agency

Jane Thomsen
Phone +45 27 14 67 54
jt@guru-agency.com

Martin Gaden
Phone +45 27 28 28 26
mg@guru-agency.com
www.guru-agency.com

Tyskland & Østrig

Buhrs 3.0

Anna Buhrs-Kühner
+49-170-2853583
anna.buhrs-kuehner@buhrs.de

Lilistraße 83E
63067 Offenbach am Main
www.buhrs.de

Holland

Beer & Cheese

Birkit Kroon
birkit@beerandcheese.nl
+31 (0) 6 42571826
www.beerandcheese.nl

UK

Somewhere Agency

Nicole Shad
+44 (0) 20 7274 1633
+44 (0) 74 8590 0004
nicole@somewhereagency.com

Daniella Alves Braithwaite, Director
+44 (0) 7861 785 763
daniella@somewhereagency.com

Unit 1, Walton Lodge Laundry, 374 Coldharbour Lane, London, SW9 8PL

Belgien & Luxembourg

Pas De Deux

Michèle Albers
+32(0) 9 328 05 40
info@pasdedeux.be
www.pasdedeux.be

Maagd Van Gentstraat 10
9050 Gentbrugge

Norge

Storheil Agency

Karianne Vastveit
Phone +47 906 78 892
karianne@storheilagency.com
www.storheilagency.com

Maridalsveien 87 B // Building 8
0461 Oslo

Sverige

Kul Agentur

Caroline
+46(0)723971818
caroline@kulagentur.se
www.kulagentur.se

Resten af verden

Anja Gottliebsen
anja@lulucopenhagen.com

Virksomhedsoplysninger

CVR nummer 35837191

Messer

Mød os på følgende modemesser:

Revolver - Copenhagen Int. Fashion Trade Show SS & AW
Berlin - Premium Berlin SS & AW
Supreme Women & Men - München SS & AW 

Presse

For alle henvendelser angående presserelaterede emner og showpieces til udlån, kontakt venligst:

Anja Gottliebsen
anja@lulucopenhagen.com

LULU Copenhagen
Kronprinsensgade 13, 4.th
1114 København K
Danmark

På dette link kan du finde pressefotos til download.

Hent vores logopakke her.